SISTERHOOD

Probuďte mystéria ženskosti a objevujte dary ženské cykličnosti pro harmonický život plný lásky a úcty k sobě a ke svému tělu

IMG_6945.jpg

Cyklus moonlodge je sestaven ze 4 setkání.  Každý večer je zasvěcen jednomu z ženských archetypů: dívka, milenka, matka a stařena.  Budeme objevovat, co všechno přinášejí, jakou moudrost v sobě nesou a jak tyto dary můžeme aplikovat v každodenním životě. Dozvíte se jak můžete podpořit své záměry a sny díky rituálům spojeným s lunou. Jak vyladit svůj menstruační cyklus a naučit se důvěřovat pocitům ve svém těle. 

Společně budeme tančit, sdílet, tvořit, dopřávat si péči a pozornost. Vytvoříme příjemný a bezpečný prostor, ve kterém se každá žena může se cítit přijímána taková jaká je: ve své síle i ve své křehkosti.
Přijďte si dobít své ženské “baterky” a udělejte si čas na sebe. Po ženském kruhu se budete cítit ještě více ve své síle, zářivé kráse a plnosti.

Zkušenosti účastníc

Laskavá a láskyplna cesta k sobě, nalezení hluboce skryté vnitřní ženy, bohyně, královny.

Martina

Nádherný čas strávený v ženském kruhu mě vyslal zvláštním a zároveň krásným směrem. Konečně jsem našla něco co mě naplňuje a dává mi smysl. Tamara Sofia je nádherná a úžasně nabitá osobnost která mi ukázala cestu nejen ke své ženské podstatě. DĚKUJI!

Alena

Tamara Sofia je úžasná bytost. Miluju práci, kterou odvádí. Dělá něco, co pro mě má smysl. Chvilky strávené s ní skutečně stojí za to.

Magda

IMG_69.jpg
IMG_72.jpg

Věřím, že být ženou je dár. 

Žena ve své síle, spojená se svou podstatou má obrovskou sílu vytvářet vlastní svět, životní příběh a hýbat realitou.

Věřím, že když se ženy spojí, spolupracují, tvoří a vzájemně se podporují - můžou cokoliv!

Můžou změnit svět.