insta svicky 1.jpg

recenze

Vdečím Tamaře za nejen jeden z nejkrásnějších henna vzorů, ktery me kdy zdobil,ale i za henna rituál provedený s magií, citem a znalostí veci. Byl to pro me výjimečný den i zážitek. Děkuji (Vesna)

Sofie je úžasná bytost. Miluju její henna motivy a práci, kterou odvádí. Dělá něco, co pro mě má smysl. Chvilky strávené s ní skutečně stojí za to. (Magdalena)

Laskavá a láskyplna cesta k sobě, nalezení hluboce skryté vnitřní ženy, bohyně, královny, přesně takový pro me byl henna rituál. Velmi za to nej vděčím Tamare, která je tou nejlepší průvodkyni. (Martina)

Nádherný čas strávený v ženském kruhu a dva krásné workshopy mě vyslali zvláštním a zároveň krásným směrem. Konečně jsem našla něco co mě naplňuje a dává mi smysl. Tamara je nádherná a úžasně nabitá osobnost která mi ukázala cestu nejen k mehndi. DĚKUJI! (Eliška)

Pěkný henna workshop. Krásná atmosféra, dozvěděla jsem se mnoho potřebných informací a zajímavostí. Moc mě to bavilo a z henny jsem nadšená. Díky Tamaře za její trpělivost a laskavost. (Kristýna)

 

Děkuji za velmi přínosný zajímavý úžasný a inspirativní večer s hennou. Kromě toho, že jsem se dozvěděla, jak kde a jakou nejlépe koupit hennu pro zdobení těla, jsem se dozvěděla taky mnoho úžasných receptů, jak vyživit a pečovat o vlasy a pleť. Děkuju Tamaro Sofie za to, že ses s námi podělila o moudrost, kterou kdysi dávno nejspíš ženy znaly, ale pro mě jsou to novinky. Třeba jak a z čeho si připravit zábaly a masky na vlasy nejen s hennou, ale i s dalšími dary přírody.    (Michaela)

 

Moc děkuji za provedení a doprovázení Henna rituálem. Byl přesně takový jaký měl být - krásný.Tamara Sofie na mě působí jako velmi vnímavá a intuitivní žena, která se dokáže naladit člověka a jeho záměr, se kterým do rituálu vstupuje. Její vedení nejen v meditacích, ale v celém rituálu velmi přínosné. Samotné malování hennou je moc příjemný zážitek. Vřele a z celého srdce doporučuji!    (Alena)

 

Užasná atmosféra <3 radost z práce s hennou, společně s hlubokou znalostí široķých souvislostí - to celé v podání krásné Sofie. Je to Ono;)     (Vendula)

Napsali o My Mehndi Prague