Tamara photo.jpg

Tamara Sofia Shmidt

Mehndi artist & designer

 

Oslavujte krásu a pečujte o své tělo a duši s My Mehndi - Prague.

 

Mehndi (mehendi, henna, hina apod.) - je starodávné umění zdobení kůže hennou, dočasné neinvazivní "tetování".

/Používám jenom domácí bio henna pastu/vysoce kvalitní henna kornoutky (přírodní hnědá barva) nebo Jagua gel (přírodní černá barva)/

     Umění mehndi přišlo do mého života před téměř 10 lety. Všechno to začalo obrázky, které jsem kreslila na rukou mých přátel, a časem jsem objevila hennu!

   Od té doby jsem se naučila spoustu zajímavých věcí o henne a zjistila, jak je toto umění různorodé, hluboké, magické a skutečně transformaujicí. Ted' malování hennou vnímam jako své poslání. Pracuji v různých stylech (indický, arabský, moderní atd.), takže vždy můžeme upravit vzor/design tak, aby se Vám co nejvíce líbil a aby jste se v tom cítíla krásnější, silnější a soustředěnější na svůj záměr...

 

   V současné době se zabývám hlavně HENNA RITUALY (více informací ZDE).

   Jsem fascinováná posvátným jazykem symbolů a samozřejmě krásou vzorů vytvořených hennou. Věřím, že také zamilujete ten pocit jemností, ženskostí a síly, který zažijete s henna designem na kůži!

 

   Pokud se chcete naučit pracovat s hennou, můžete se objednat na můj HENNA WORKSHOP nebo master class (workshop: 6 hodin, master class: 3 hodiny). Pro jednotlivce nebo skupinu.* (více informace najdete ZDE).

* Česká republika, Německo, Slovensko, Polsko ... Ráda za Vámi příjedu kamkoliv ve střední Evropě.

 

   Pokud hledáte zajímavý, krásný a originální dárek pro Vaše milované, MEHNDI VOUCHER rozhodně udělá radost! 

 

  Také mehndi se může stát ozdobou Vaši SVATEBNÍ OSLAVY a potěšit tak Vás a Vašé hosty. Zkrášlení těla si můžete objednat pro sebe nebo jako zábavu pro ostatní.

 

  Malování hennou může být také skvělou volbou pro Vaši firemní/ teambuildingovou akci.

DOVOLTE KOUZLU HENNY VSTOUPIT DO VAŠEHO ŽIVOTA!